انواع دستگاه خشک کنDryer

خشک کن میوه گازی

میوه خشک کن گازی
5/5 - (1 امتیاز)

میوه خشک کن گازی سوخت خود را از طریق گاز تعمین می کند دستگاه میوه خشک کن گازی از نظر اندازه از میوه خشک کن های خانگی بزرگ تر است و هم حجم میوه خشک  تولید شده در آن بیشتر است بنابر این بیشتر به عنوان دستگاه نیمه صنعتی شناخته شده ودر مشاغلی چون قنادی کاربرد بیشتری دارد

خشک کن گازی اشراق صنعت

اشراق صنعت دستگاه خشک کن گازی را در اندازه های مختلف ارائه می دهد تا کسب و کارهای کوچک بتوانند با تو جه به نیاز و بودجه خود دستگاه میوه خشک کن گازی خود را انتخاب کنند .

دستگاه خشک کن میوه گازی

دستگاه خشک کن میوه گازی با تجهیزات خشک کردن و اتاق خشک کن و پمپ حرارتی دارای ساختار ساده نصب و جداسازی آسان  است و می توان آن را در کارگاه های کوچک و بزرگ نصب کرد .اتاق خشک کن گازی از یک پمپ حرارتی انرژی هوای گرم را جذب داخل خشک کن می کند .

اتاق خشک کن گازی از یک پمپ حرارتی انرزی هوا برای جذب گرما از هوای اطراف به داخل خشک کن استفاده می کند وسپس هوای گرم کم دما وکم فشار را فشرده میکند وبرای خشک کردن میوه ها به هوا با درجه هوای حرارت بالا وگرمای بالا تبدیل میکند .در فرایند خشک کردن میوه ها خشک کردن با انتقال گرما کامل می شود .بنابرین خشک کردن تمیز و بهداشتی مبوه ها ی خشک تضمین می شود .

علاوه بر این یک سیستم بازیابی گرما در داخل خشک کن وجود دارد که می تواند گرمای هدر رفته را برای چندین بار بازیافت کند و میزان استفاده از گرما را بهبود بخشد .

پس از خشک شدن می توان رنگ و شکل مواد معدنی اصلی میوه ها را کامل حفظ کرد .این سیستم خشک کن جدید است و می تواند در مصرف انرزی صرفه جویی کند .

مزایای دستگاه خشک کن گازی

1-صرفه جویی در انرژی

2-هزینه کمتر به خصوص در مناطقی که برق گران است

3-کنترل دقیق دما و رطوبت

4-خشک کردن یکنواخت محصولات

5- کیفیت بالای خشک کردن

6-قابل تنظیم بودن

7-ایمنی و اطمینان

8-کاربرد وسیع

بررسی میوه خشک شده با دستگاه میوه خشک کن گازی

میوه خشک کن گازی

 

تمام مواد غذایی خشک شده با دستگاه خشک کن گازی همه از کیفیت و سلامت غذایی بالایی برخوردارند .همان طور که میبینید میوه های خشک  شده با خشک کن گازی از نظر حفظ رنگ و طعم محصولات و از نظر بهداشتی کیفیت مطلوبی دارند

مقایسه خشک کن گازی و برقی

اگر بخواهیم دستگاه خشک کن گازی یا برقی را با هم مقایسه کنیم به این نتیجه خواهیم رسید که به علت مقرون به صرفه بودن و ارزان تر بودن انرژی گاز دستگاه خشک کن گازی  خیلی به صرفه تر از خشک کن های برقی است .

اگر تصمیم دارید تا خط تولید میوه های خشک شده را تاسیس کنید به شما پیشنهاد می کنیم تا به متخصصان گروه تولیدی اشراق صنعت تماس بگیرید و مشاوره رایگان را درخصوص این فعالیت دریافت کنید.

کیفیت دستگاه این مجموعه ثابت شده است و کادر متخصص این گروه تمامی محصولات خود را تضمین می کند. اشراق صنعت با سابقه چندین ساله در زمینه ساخت دستگاه های خشک کن میوه بهترین انتخاب برای خرید است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *