Uncategorized

قیمت و خرید خشک کن برقی میوه

خشک کن برقی میوه
Rate this post

خشک کن برقی میوه سالم و سازگار با محیط زیست مناسب دوستداران محیط زیست.

خشک کردن غذا راهی برای حفظ میوه، سبزیجات و پروتئین های حیوانی پس از برداشت است که از دوران باستان انجام می شده است. دستگاه خشک کن مواد غذایی ما رطوبت را از مواد غذایی حذف می کند تا به حفظ آن کمک کند و از منبع گرما و جریان هوا برای کاهش محتوای آب غذاها استفاده می کند. محتوای آب غذا معمولاً بسیار زیاد است، معمولاً 80٪ تا 95٪ برای میوه ها و سبزیجات مختلف و 50٪ تا 75٪ برای گوشت های مختلف. حذف رطوبت از مواد غذایی، باکتری های مختلف را از رشد و فاسد شدن غذا باز می دارد. علاوه بر این، از بین بردن رطوبت از غذا به طور چشمگیری وزن غذا را کاهش می دهد. بنابراین،خشک کردن مواد غذایی ما یک راه حل عالی برای حفظ و افزایش ماندگاری مواد غذایی مختلف است.
برای نگهداری بهتر، غذای خود راخشک کنید. رطوبت را از مواد غذایی خود حذف کنید تا میان وعده های سالم تهیه کنید و در عین حال 97 درصد ویتامین ها و مواد معدنی را حفظ کنید.

خشک کن برقی میوه

هرچه حجم خشک کن در یک دسته بیشتر باشد، فرآیند خشک کردن دشوارتر خواهد شد. تکنولوژی ما باعث صرفه جویی در مصرف برق و تضمین خشک شدن یکنواخت می شود. علاوه بر این، حتی اگر قطع برق رخ دهد، الگوریتم کنترل اصلی به طور خودکار برنامه را درست قبل از  قطع برق ذخیره و بازیابی می کند. این دنباله در بردهای مدار چاپ می شود. به ویژه، خشک کن های بزرگ با توان خروجی بیش از 1000 کیلوگرم، بزرگترین خشک کن های برقی در در اشراق صنعت را دارند. خشک کن های الکتریکی نسبت به خشک کن های دیگ بخاری که از نفت سفید یا گاز به عنوان منبع گرما استفاده می کنند، مزایای زیادی دارند.

مزایای خشک کن برقی

تولید گازهای گلخانه ای CO 2 صفر با برق حاصل از انرژی های تجدید پذیر، هزینه های جاری پایین، عدم تعمیر و نگهداری دوره ای و خرابی های قابل توجه کمتر.

به منظور افزایش درآمد تولیدکنندگان محصولات کشاورزی در سراسر جهان و گسترش غذاهای خشک ایمن و مطمئن، پروژه جایکا در حال حاضر به عنوان یک مدل تجاری پذیرفته شده است که به طور همزمان از ریشه کنی فقر در مناطق روستایی در کشورهای در حال توسعه حمایت می کند و کانال های فروش خارج از کشور را گسترش می دهد. ما روی یک پله کار می کنیم. یکی از ویژگی های اصلی، فناوری خشک کردن با حفظ رنگ اصلی مواد است. به ویژه در کشورهای در حال توسعه که زنجیره های سرد توسعه نیافته و آب و هوای گرم و مرطوب دارند، محصولات کشاورزی به راحتی فاسد شدنی هستند. به همین دلیل است که تقاضای خشک کن های برقی ما زیاد است.

خشک کن برقی ما در مقایسه با خشک کن هایی که از روغن به عنوان منبع گرما استفاده می کند، مزایای زیادی دارد، مانند انتشار صفر CO 2 ، هزینه کم اجرا، عدم تعمیر و نگهداری منظم و خرابی های بسیار کمتر نسبت به خشک کن هایی که از روغن استفاده می کنند.

در حال حاضر، پروژه خشک کن برقی در حال کار بر روی یک مدل تجاری برای حمایت همزمان از ریشه‌کنی فقر در مناطق روستایی کشورهای در حال توسعه، گسترش کانال‌های فروش خارج از کشور به منظور افزایش درآمد تولیدکنندگان محصولات کشاورزی در سراسر جهان و گسترش غذاهای خشک ایمن و مطمئن است. یکی از ویژگی های اصلی، فناوری خشک کردن با حفظ رنگ مواد است. به خصوص در کشورهای در حال توسعه که زنجیره سرما توسعه نیافته و گرم و مرطوب است، محصولات کشاورزی در معرض نابودی هستند و نیاز به خشک کن برقی ما زیاد است. به طور خاص، خشک کن های الکتریکی بزرگ با توان خروجی بیش از 100 کیلوگرم در چرخه تنها یکی از محصولات ما در ژاپن است.

کار پردازش با استفاده از خشک کن برقی یک  کار سبک است که می تواند توسط خانم ها انجام شود.

جریان مرحله پردازش شستشو → برش → خشک کردن → بسته بندی است.

این احتمال وجود دارد که زنان بتوانند همه چیز را از تولید گرفته تا فروش به تنهایی به پایان برسانند که می تواند به ایجاد فرصت های شغلی و افزایش درآمد برای زنان روستایی کمک کند.

مزیت رقابتی خشک کن برقی اشراق صنعت

برخی ازتولید کنندگان رقیب  در مقایسه با خشک کن های الکتریکی ما، محصولات 20 تا 40 درصد حجم هوای کمتری برای گردش داخلی دارند. بنابراین، ناهمواری خشک شدن وجود دارد و مقدار آب تخلیه شده کم است. از آنجایی که محصولات خارج از کشور حدود 20٪ زمان اضافی برای خشک کردن نیاز دارند، خشک کن های الکتریکی ما می توانند مصرف برق را تا حدود 20٪ کاهش دهند.

در مقایسه با خشک کن های دیگ بخار که از مشعل های نفتی یا گازی به عنوان منبع گرما استفاده می کنند، خشک کن های الکتریکی نیازی به دودکش ندارند و اتلاف حرارتی ندارند. ویژگی اصلی خشک کن های برقی این است که تعمیر و نگهداری کم و خرابی های کمی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *