5/5 - (4 امتیاز)

فرآیند تولید دستگاه شستشوی میوه و سبزیجات 

فرآیند تولید دستگاه شستشوی میوه و سبزیجات دستگاه شستشوی میوه و سبزیجات از تمیز کردن حباب حمام آب و پاشش فشار بالا استفاده می کند. اثر غلتیدن مواد موجود در آب از طریق حباب در طول فرآیند رهاسازی باعث می‌شود که مواد حرکتی نامنظم و قوی در آب داشته باشند و به طور موثر اتصالات روی سطح شی را که قرار است با حرکت مواد تمیز شود جدا می‌کند. همراه با اسپری پنوماتیکی با فشار بالا، عمل اساسی تمیز کردن دستی را شبیه سازی می کند. در عین حال، از آنجا که این ماده یک حرکت غلتشی است که در مخلوط بخار آب ایجاد می شود، به طور موثری از آسیب به مواد در طول فرآیند تمیز کردن مانند ضربه، ضربه و خراش جلوگیری می کند. به منظور بهبود راندمان کار، عملیات دستی به پردازش مکانیزه تغییر یافته است.

این دستگاه برای شستن محصولات سبزیجات تازه بریده شده (سبزیجات برگ دار مانند سالاد، اسفناج، ریحان و غیره و سبزیجات کامل/بریده شده) و میوه ها یا سبزیجاتی که برای نگهداری در نظر گرفته شده اند، مناسب است.

دستگاه شستشو میوهسازه اصلی دستگاه شستشو میوه و سبزی صنعتی

1. ماشین لباسشویی صنعتی میوه عمدتاً از اجزای اصلی مانند قاب، تسمه نقاله، مخزن آب، دستگاه جت، لوله تخلیه، مکانیزم بافل، دستگاه اسپری آب و غیره تشکیل شده است.

2. قطعات ماشین لباسشویی میوه و سبزیجات که با ظروف تماس دارند از استیل ضد زنگ و مواد غیر سمی و مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده است که بادوام بوده و طول عمر دستگاه را افزایش می دهد.

3. سبزی و میوه در کانال آب پراکنده، نورد، تمیز شده و تحت فشار آب و حباب قدرتمند تحویل داده می شود. شن و ماسه به انبار ایزوله در پایین می ریزد و دوباره باعث آلودگی نمی شود. زباله ها و کرم های روی آب توسط توری جمع آوری می شوند. و غلتک قلم مو می تواند نخ، مو و غیره را تمیز کند. سپس سبزی و میوه تمیز شده مجدداً با اسپری تمیز می شود.

دستگاه شستشوی سبزیمزایای دستگاه شستشو میوه و سبزی

  •  شستشوی دقیق و مراقبت از محصول.
  • امکان مخلوط کردن – از طریق چرخه شستشو – محصولات مختلف سبزیجات.
  •  تطبیق پذیری فوق العاده ماشین تا آنجایی که به اندازه و تجهیزات مربوط می شود، فرصتی برای نصب دستگاه های اختیاری مختلف با توجه به نیازهای مختلف فرآیند.
  •  امکان تنظیم تنظیمات شستشو از صفحه کنترل: شدت هوای دمیده برای افزایش یا کاهش تلاطم در مخزن شستشو، زمان ماندن محصول در مخزن شستشو:
  •  کاهش مصرف آب از طریق سیستم گردش خون:
  •  دسترسی آسان به اجزای داخلی برای تمیز کردن و نگهداری.

دستگاه شستشوی میوه و سبزی سه وانهمخزن آب را تمیز کنید و آن را با آب پر کنید. مخزن اصلی را با آب تمیز پر کنید تا سرریز شود.

2-موتور تسمه مش نقاله را راه اندازی کنید تا تسمه مش به طور معمول کار کند و جهت درست باشد.

3-پمپ گرداب را راه اندازی کنید و هوا را به آب موجود در مخزن آب تزریق کنید تا آب در مخزن پایین بیاید.

4-شیر لوله اسپری را باز کنید تا آب به طور یکنواخت روی کمربند مشبک اسپری شود.

5-هر قسمت عملیاتی را بررسی کنید و مطمئن شوید که بعد از عملیات عادی می تواند کار کند.

6-بسته به درجه تمیزی مواد، تسمه توری پس از تمیز کردن جداگانه قابل انتقال است.

 

دستگاه شستشوی میوه و سبزی

اصل کار خط فرآیند شستشوی میوه و سبزی صنعتی

ماشین لباسشویی میوه و سبزیجات از یک سیستم ضد عفونی کامپوزیت UV/O3 استفاده می کند و بدن آب اشباع شده از ازن را با نور فرابنفش با طول موج 254 نانومتری تابش می کند تا اکسید کننده ترین رادیکال OH را تولید کند، نقش رادیکال OH کشتن ویروس ها، تخریب و تخریب است. رسوب مواد سمی ; تحت عمل پمپ سیرکولاسیون، آب به مخزن آب باز می گردد. بلند کردن زنجیر نقاله، اجسام تمیز شده را از سینک به داخل ظرف بلند می کند (تامین شده توسط کاربر). در حین بلند کردن، سوئیچ آب اسپری به طور خودکار روشن می شود تا میوه ها و سبزیجات در طول فرآیند بلند کردن دوباره شستشو شوند تا میوه ها و سبزیجات تمیزتر شوند.

تجهیزات نظافت میوه و سبزیجات مجهز به تجهیزات تولید حباب و تجهیزات دوش آب است:

1یک مرحله: مرحله تمیز کردن ترکیدن حباب، روش توزیع هوای ویژه، وقوع حباب های غنی، به نظر می رسد که مواد غلت می خورند، برای اطمینان از تمیز کردن محصول از چندین طرف، برای حذف گرد و غبار سطح محصول، اثربخشی کشاورزی. باقیمانده ها، و با هم می توانند در مقدار مناسبی از معرف ها برای گندزدایی در صورت نیاز شرکت کنند رنگ جامد، ماده شناور می تواند از مخزن سرریز سرریز کند و رسوب از خروجی فاضلاب تخلیه می شود تا به قصد تمیز کردن برسد.

2مرحله دوم: تجهیزات تمیز کردن دوش آب، نازل دوش آب مستقیماً به آب لوله کشی متصل می شود و محصولات تمیز و ضد عفونی شده کاملاً تمیز می شوند. دیگری: آب تمیز پس از برگشت آب به بخش تمیز کردن حباب، زمین میزان مصرف آب را بهبود می بخشد.

فرآیند تمیز کردن به طور فعال توسط رایانه کنترل می شود و به راحتی با انگشت قابل کنترل است. می تواند 8-10 بار نیروی کار را ذخیره کند.

برای اطمینان از تمیزی سبزیجات، هنگام تمیز کردن سبزیجات با وزن سبک تر، تجهیزات اسپری فشار قوی به انتهای بالایی مخزن تمیز کردن ماشین لباسشویی سبزیجات اضافه می شود. آب پرفشار تولید شده برای هدایت سبزیجات شناور روی سطح آب به فشار بالای ماشین لباسشویی سبزیجات استفاده خواهد شد. تمیز کردن را در آب تکرار کنید تا از تمیزی سبزیجات اطمینان حاصل کنید. تمیز کردن و دفع سبزیجات برگدار ما روش تکمیل ماشین لباسشویی سبزیجات حبابدار را انتخاب کردیم. استفاده از هم زدن حباب سبزیجات برای جلوگیری از تمیز کردن ملایم سبزیجات به سبزیجات آسیب نمی رساند. مهم است که از یکپارچگی سبزیجات اطمینان حاصل شود.

برای تمیز کردن ریزوم ها از این روش تمیز کردن نوع برس استفاده می شود که از چرخاندن برس برای آوردن حرکت کوهپیمایی مواد حیوانی و نیروی متضاد چرخش برس برای جلوگیری از تمیز کردن سبزیجات استفاده می شود. برای سبزیجاتی که باید پوست گرفته شوند، از برس های سخت برای مقابله با درگیری ها استفاده کنید. برای برس های لایه بردار نرم که نیازی به لایه برداری ندارند، می توانید فلاشینگ را متوقف کنید.

دستگاه شستشوی میوه و سبزی

دستگاه شستشوی میوه و سبزی